Zarada preko interneta - zarada na zaradi ili devizama i digitalnim valutama.

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Kada se zaradi,moze i dodatno da se zaradi na toj istoj zaradi.Postoji jako mnogo nacina za to ali ne preporucujem onima koji prvo dobro ne prouce da zapocinju sa velikim iznosima.Zarada na zaradi je takva da trebate da dobijete novac od zarade preko interneta na neki platni procesor koji se dobija u dolarima.Posle dobijanja iznosa ne dize se odmah novac nego se ceka i prati na berzama kretanje dolara i ostalih valuta.Primer 1$ i japanski jen koji je do pre mesec dana bio 128 naspram dolara a sada je oslabio i krece se od 134 jena za 1 dolar.
Skok dolara nije bio odjednom nego je jen svakodnevno pomalo slabio.Pre pet dana je bio 131.Sada kada imate 134 jena sacekate da jen ojaca i prodate ga.Za pocetnike ne preporucujem velike iznose nego manjeinace ,ja radim sa velikim iznosima ali odavno.
Kada vidite na grafikonu da je neka valuta pala naspram dolara,kupite tu valutu i onda da neka valuta padne naspram te valute i onda kupite trecu valutu,zatim cekajte da ta valuta poraste naspram dolara i onda kupite dolar.Ili jednostavno sacekajte da dolar ojaca naspram evra i povucite u evrima kojih cete dobiti vise..Ovo se sve moze raditi preko paypal-a bez provizije.
Ovo isto vazi za digitalne valute,tacnije bitkoin koji je sada 24.000 a pre par dana je bio 22.000.Zaradio sam i na padu i na rastu,jer sam na berzanskim sajtovima uplatio da ce bitkoin pasti i danas sam digao novac jer je blago pao nego juceRanije sam digao novac jer je narastao,ovo sve se moze raditi i u menjacnicama.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ovo je zarada i na padu i na rastu bitkoina.Crveni trougao ispod zarade znaci da je tada bio pad a zeleni da je rast.
Trgovinu radim na 0.1 btc ili trenutno u vrednosti od 1240$.
Ulozeni novac sam odavno vratio i u debelom plusu sam i sada trgujem sa njihovim novcem.
Ovo je samo statistika za februar.
Pocetnicima savetujem male uloge od po par dolara ili deset dolara.

.zarada.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Danas tj upravo sad sam zaradio neku sicu od 34$ na blagom padu bitkoina.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Svaki drugi treci dan pomalo i na kraju meseca izadje lepa suma.Novac ne moze propasti mnogo ako je mali novac u pitanju,ja svakodnevno na ovaj nacin trgujem i pratim kretanje bitkoina i dolara.Dolar se ukopao pa niti gubim niti dobijam.Nekada u toku dana kada budu veliki padovi i usponi uzmem par puta zaradu.
Slika pored je ranija zarada.Kao sto mozete videti,nekada se uzme i dva dolara a nekada i 800 za jedan dan,ali najcesce se uzme par desetina dolara dnevno po nekom proseku.Ovo su bile velike oscilacije pa se uzelo na brzinu 800$ pa i preko hiljadu,takvih oscilacija bude par puta mesecno sto zavisi od mnogo faktora.

zarada2.pngzarada3.pngzarada4.pngzarada5.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Evo sada je bitkoin malo porastao i digao sam sumu od neverovatnih 0.85 centi hehehe,ovako se moze ceo dan raditi i diglo bi se mnogo love kada bi se pomalo dizalo ali odose oci.Inace udjem par puta dnevno i ako vidim da je zelena cifra,dignem bilo koji iznos,jer kod mene je sve zarada sto je u plusu.
Eto malo vise sam pojasnio sistem pomocu kog radim.Po osecaju uplacujem na pad ili na rast valuta i kada sam u zelenom tj u plusu,dizem lovu..Sada sam uplatio na pad bitkoina,sutra javljam ili kad padne dizem lovu.Kada je pao na 15.000$ cekao sam dosta vremena/nedelja da skoci i da zaradim jer sam odigrao na malo veci skok ali sam pre toga zaradio na padu.Tako da pomocu mog sistema tesko je otici u minus a pogotovo kod dolara i valuta od jacih drzava...

zarada6.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Evo nisam morao dugo da cekam pad i zaradu nego sam vec u plusu zbog pada 9$ sto mi dovoljno.Za danas dosta igre jer ne treba biti alav.
Snimicu ovih dana sa cijim akcijama mogu sve da trgujem.Vikendom se ne moze trgovati akcijama i devizama nego samo kriptovalutama.
Sad vidim da sam greskom kliknuo na ripple,sa njim nisam nikad trgovao ajd da i to probam.Sto riple 18 dolara .
Kada se desi da tako nekada kliknete greskom onda samo povucete zaradu i budete u nekom malom minusu ako brzo povucete i ne cekate,ako cekate mozete da budete i u plus, evo sa ripple cu biti u minusu ako povucem odmah trgovanje cak dolar i po, ali ja cu sacekati da vidim i taj ripple. :D
Au ovaj ripple je mrtvac ovo ne vredi ni cekati - ravna linija. o_O

zarada7.pngzarada8.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Evo snimljeno na cemu se sve moze trgovati.Pocetnici nece imati ovoliko mogucnosti trgovanja.

 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Dok sam bio privremeno odsuran zaradilo se dosta.Vise nista ne ulazem do kraja februara.

zarada8.png
 
Natrag
Top