Tehno muzika?

Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Da li slusate ovu vrstu muzike i sta mislite o njoj?
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Slušam....u zadnje vreme sve intenzivnije nekako mi podiže adrenalin hehehe,a moje mišljenje je zavisi koja ne odgovara mi svaka techno muzika već neke blaže varijante gde ima i vokala,a tu uzimam u obzir i hause i electro.Armin,DJ Quicksilver i Tiesto su mi ono kao naj :)...ima ih još ali se trenutno ne mogu setiti.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Armin и Tiesto колико ја знам пуштају трансе...и веома су добри...и Paul Van Dyk такође....а за трескавац типа техно и томе слично по мени су веома добри Umek,Carl Cox...Ја иначе слушам скоро све врсте музике у зависности од расположења...тако да ако вас занима нека добра песма или мих само питајте...ту сам да помогнем...музика се код мене не гаси...слушам је и кад спавам...:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Уу...добро је скроз...нисам чуо ово...ево од Паула је мени ова много лепа,опуштајућа...

[YOUTUBE]MiVaEJ5BN18&feature=related[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Slušam cesto ovisi o raspoloženju kad se probudim nekad house nekad tehno evo vam jedne od najdražih tehno/house pjesama

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=xS1ni2BDF04
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Muzika?
Hm, a gde tu ljudska bića proizvode zvukove (manje, ili više skladne, kako god)? Nekako, softverski sintetisani zvukovi mi ne potpadaju pod definiciju 'muzika'...
 
Natrag
Top