Sta Vas ,,gasi,, kod muskarca/ zene?

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Šta me odbija od žene:

- Glupost
- Dizanje nosa
- Sujeta
- Kada misli da je uvek u pravu
- Ponaša se kao gazda u kući a kad crkne sijalica ili se nešto pokvari onda juri muža da joj to popravi
- Dva sata spremanja pred ogledalom
- Veštački nokti, silikoni u svim delovima tela, pirsinzi i tetovaže
- Kad misli da je najpametnija a nije svestna svoje gluposti
- Kad traži od muža novac jer je svoju platu već potrošila na krpe i šminku
- Ogovaranje, laž, licemerje, dvoličnost
- Kilogram šmkinke samo da bi se nekom dopale

Nensi dopunio bi se na tvoj tekst sa pitanjem koliko žena znaš koje bi prišle nekom muškarcu koji im se dopadne a da te žene imaju priču i smisao za humor?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sani moracu da otvorim novu temu zbog tebe ..toliko toga te gasi da cu morati zivo da saznam sta te pali :lol:
Mene ,,gasi,, laz to me nacisto umori :(
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Iskrenost, otvorenost, pokazivanje volje za saradnju, žena koja troši svoje a ne tuđe, žena koja POŠTUJE svog muža, žena koja zna da se ništa ne dobija na lepe oči već radom i delima..
Žena koja zna da kuva, koja može da razume kad hoću da budem sam, žena koja ume da razume kad sam umoran i nije mi do "nekih" stvari

Nigde nisam pomenuo ni njenu lepotu ni obrazovanje.
Pa zar puno tražim majka mu stara?
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Mene na primer ovakve stvari :
-neurednost i aljkavost
-ruzni zubi
-nikakav stil oblacenja i ponasanja
-hvalisavost i smaranje
-nemanje smisla za humor

Sta Vas najvise ,,gasi,,?
Iskreno, sa neurednim i aljkavim, ne bih ni sela, niti počinjala neki razgovor. Šta ima tu da se priča.
Što se tiče izgleda, odnosno nekog stila oblačenja, ne bih mu mnogo zamerila na prvom ''viđenju'', uvek možemo malo da se ''zeznemo'', pri izboru garderobe za prvi ''sudar''...

Ono što ne volim, je:
-Nekultura
-Unapred smišljena priča, odnosno redosled tema, koji je očigledno njegov ''repertoar'', a koji se sastoji od njegovih komentara, a ti treba da se sa njim složiš ili eventualno nešto da kažeš. Za mene, jedino spontan razgovor, koji teče sam od sebe, ima smisla....
-Veličanje sebe -ima novca, sve mu ide...Rečenicu uglavnom počinje:'' Moj ortak i ja, ili moj ćale i ja...'' Hvalisav nastup...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Iskrenost, otvorenost, pokazivanje volje za saradnju, žena koja troši svoje a ne tuđe, žena koja POŠTUJE svog muža, žena koja zna da se ništa ne dobija na lepe oči već radom i delima..
Žena koja zna da kuva, koja može da razume kad hoću da budem sam, žena koja ume da razume kad sam umoran i nije mi do "nekih" stvari

Nigde nisam pomenuo ni njenu lepotu ni obrazovanje.
Pa zar puno tražim majka mu stara?

E sad si me odusevio :D
Nije to mnogo vec idealno zelim ti svu srecu da nadjes bas takvu :)

Tema:Gasi me to kad neko suvise ocekuje a malo daje za uzvrat.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Uvek pricam nesto drugo i nisam smor,zabavno je to :D

U svakom slučaju, mnogo je bolje da ti makar i udaviš pričom nego da ja samo ćutim. :yea:

Ni ja ne volim kad je žena ćutljiva. Postaje mi sve više sumnjiva kako vreme odmiče ... A onda to počinje i da me plaši
icon_vorred.gif


Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

žena koja troši svoje a ne tuđe

Da li bi bio ljubazan da mi ovo malo pojasniš? Šta je u braku njeno a šta njegovo (po tvojoj teoriji)?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
The message mislio na zarađeni novac, ako hoće da kupi sebi nešto onda to neka uradi sa svojim novcem a ne grebanjem i na lepe oči.
 
Natrag
Top