SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
8
Sfvip Plaier recording interrupted in 13 -50 min .
please resolve this!
Thanks!
 
Učlanjen(a)
04.04.2024
Poruka
1
Možete li učiniti da EPG bude vidljiv ispod naziva kanala, molim? To bi znatno olakšalo navigaciju.
Takođe da biste mogli da promenite veličinu prozora koji pokazuju šta se trenutno reprodukuje nakon što promenite kanal.
Hvala vam
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Možete li učiniti da EPG bude vidljiv ispod naziva kanala, molim? To bi znatno olakšalo navigaciju.

Ovo je problem samo za M3U naloge. Imajte na umu Sfvip All je samo omot za Sfvip Plaier. A Sfvip Plaier ne obrađuje EPG za M3U naloge, tako da moram da dodam prozor da ga prikažem. Ovaj prozor se može prikazati samo iznad svih vidžeta Sfvip Plaier-a.

Takođe da biste mogli da promenite veličinu prozora koji pokazuju šta se trenutno reprodukuje nakon što promenite kanal.
Hvala vam
Nisam siguran kako je ovo problem?
Verovatno bi bilo bolje da se ova diskusija nastavi ovde.
 
Učlanjen(a)
12.04.2022
Poruka
28
@salezli If I capture screenshot with T shortcut then the filename got timestamp like Snapshot_2024-04-04_13-22-33.986.jpg But in case I capture something from the buffer - let's say 10 minutes before live - then the timestamp is live time. It would be good to have option to save with real live/air time from the buffer. Also I think I've asked that before, but it would be really helpful if I can start capturing not only live, but also from buffer in memory. I have here lot of RAM, so I can let it running and buffering for few hours. Then I can just quick look into the buffered content and would be really cool if I can save selected content from the buffer to the file.

Serbian auto translation:

Ako napravim snimak ekrana pomoću prečice T, ime datoteke dobija vremensku oznaku poput Snapshot_2024-04-04_13-22-33.986.jpg ali u slučaju da snimim snimak ekrana iz bafera - recimo 10 minuta pre početka emitovanja - tada je vremenska oznaka vreme emitovanja. Bilo bi lepo da možete da sačuvate realno vreme uživo iz bafera. Takođe, mislim da sam ovo već pitao, ali bilo bi zaista korisno kada bih mogao da počnem da snimam ne samo UŽIVO, već i iz bafera u memoriji. Ovde imam puno RAM-a, tako da mogu da ga pustim da radi i baferuje nekoliko sati. Tada bih mogao samo brzo da pogledam baferisani sadržaj i bilo bi zaista sjajno kada bih mogao da sačuvam izabrani sadržaj iz bafera u datoteku.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Moja molba za maestra Salezli. SFVIP player kad iskljucim, ton se cuje jos par sekundi, ne znam zasto.
AKo moze da se koriguje, ako nije do mene.
Hvala
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Možete li učiniti da EPG bude vidljiv ispod naziva kanala, molim? To bi znatno olakšalo navigaciju.
Takođe da biste mogli da promenite veličinu prozora koji pokazuju šta se trenutno reprodukuje nakon što promenite kanal.
Hvala vam

Sfvip All v1.4.12.47 bi trebalo da reši vaš problem (bolji položaj za EPG M3U naloga tako da se ne preklapa na listi kanala).

Sfvip All 1.4.12.47
Pretražite ceo katalog / Search your whole catalog

x64 - x86 - Changelog - Github

Dodajte ⭐ ako vam odgovara / Add a ⭐ if you like it
 
Učlanjen(a)
03.01.2023
Poruka
39
Користим неколико верзија у исто време због овог проблема надам се да ће програмер исправити проблем

Koristim nekoliko verzija u isto vreme zbog ovog problema nadam se da će programer ispraviti problem
 
Natrag
Top